Instagram Türkiye'nin en İyi Sitesi Takipcivar.com

Türkiyenin en iyi ve en hızlı takipçi kasma sitelerinden biri olan takipcivar.com sizlere birbirlerinden farklı eşsiz özellikler sunuyor peki bunlar nedir. Bunlarla neler yapılabilir.

SORU

Popüler instagram sayfanın en hızlı şekilde yükseltmek nasıl olur?

Bildiğiniz üzere artık instagram takipçi kasma ve hızlı bir şekilde popüler olmak çok kolay Bunları sitemizden girerek hızlı bir şekilde yükselte bilirsiniz bunların pek bir zararı olmaz.

Video paylaşımlarımızın izlenme sayısını Nasıl artırabiliriz ?

SORU

Sitemize giriş yaptıktan sonra  video izlenme gönder butonuna tıklayarak. instagramda istediğimiz videoya izlenme atabilir ve yükseltebiliriz. sitemiz bunun için 2 saatte bir değişen 500 izlenme veriyor. bu sayede hızlı bir şekilde videolarımız izleniyor.

SORU

Instagramda keşfete düşmek için Neler yapabiliriz?

Paylaşılan paylaşımların kalitesi, ilgi cekici olması, haber içerikli, yararlı videolar, komik videolar , gibi paylasımların sitemizden beğeni ve izlenme atarak hızlı bir şekilde büyümesine yarar sağlayabiliriz. Bu sayede hem instagram algoritması videolarımız hem çok izlendiğini hemde çok beğenildiğini görerek bizi yararlı içerik olarak ele alır bu sayede keşfete düşmüş oluruz.

Instagram takipçi sayılarımızı artırmak için nasıl bir yol izlemeliyiz?

SORU

sitemize giriş yaptıktan sonra takipçi gönder butonuna tıklayarak 1 saatte 25 kredi olanağını yakalarsınız. Bu sayede günlük olarak 500 ila 1000 takipçi arası günlük takipçi artışınız olabilir.

SORU

Takipcivar.com'da yapılan hileler instagram hesabımıza bir zararı olurmu ?

İnstagram son zamanlarda sahte hesapları kapatıyor. Bot hesapları siliyor bu konuda ek geliştirici algoritmalar getirdi. Hesaplarda mail onay , Telefon onay, instagram bağlantıları gibi çeşitli doğrulama seçenekleri aktif ise hesabınız kapatılmaz. Aktif bir hesap olarak gözükür

Story izlenme nasıl atılır ?

SORU

Sitemize giriş yap butonuna tıkladıktan sonra story izlenme bölümüne geçebilir. hesap kullanıcı adınızı yazarak paylaşılmış olan storyleri görebilirsiniz. daha sonra izlenme gönder butonuna basarak. belirtilen kredideki izlenme sayısına ulaşırsınız.

SORU

instagram'da açılan canlı yayın gelen izleyicilerini nasıl artırabilirim ?

instagram hesabınızda canlı bir yayın başlattıktan sonra. Takipcivar.com ' a giriş yapıp, Canlı yayın izlenmesi gönder butonuna basarak Canlı yayın acıkken izleyici sayınızın birden arttığını görebilirsiniz. Bu sayede arkadaşlarınızın arasında en popüler kişi olabilirsiniz. Bu özelliğide sizlere sağlıyoruz.